כסאות בר


כסאות בר 2019 מעוצבים במגוון סגנונות לכל מטרה, ייצור ישראלי, אספקה מהירה ומחיר אטרקטיבי

קטלוג כסאות בר לרשותכם:

מתכוונים לרכוש כסאות בר בזמן הקרוב?

כסא בר מעוצב מכל סוג

כסאות בר מיועדים למגוון רחב של מקומות ושימושים, החל מכסאות לסביבת המגורים כגון כסאות בר מעוצבים למטבח, כסאות בר לפינות ישיבה במרפסות, סלון וחצרות, כסאות בר לברים, כסאות לעמדות אירוח בבתי מלון, מתחמי אירוח וכדומה. אנו מעצבים כסאות רבים מכל סגנון עיצובי שתבחרו

גובה כסא בר

כסאות הבר המעוצבים השונים מגיעים כיום בגבהים שונים אותם יש להתאים לגודל אמצעי הישיבה השונים, לרבות, "איים" המותקנים בסביבת המטבח, דלפקי אוכל, שולחנות אוכל בפינות אירוח וכדומה. כסא בר מגיע בגדלים וגבהים שונים, כאשר שני הגדלים הנפוצים ביותר הינם כסא בר 70 ס"מ או כסא בר 90 ס"מ, רוב הכסאות המיוצרים כיום מגיעים עם מנגנון מתכוונן המאפשר שליטה בכל הנוגע להגבהה או הנמכת הכסא, בכל סוג כסא שתבחרו, אתם מקבלים גובה מותאם לכסא הבר שבחרתם.

סוגי כסאות בר

כסאות בר, בדומה לכל פריט בענף הריהוט פונקציונאלי אחר, מיוצרים כיום ממגוון רחב של חומרי גלם שונים, לרבות, עץ מלא, פלסטיק, אלומיניום וסוגי מתכות נוספים. מאפיין נוסף של כסאות הבר המודרניים בא לידי ביטוי בסוג הכסא, כאשר בין יתר סוגי כסאות הבר תוכלו למצוא כסאות בר מעוצבים מתקפלים אותם ניתן לפתוח או לקפל בהתאם לצרכי השימוש, כסאות בר עומדים על 3 רגליים או על 4 רגליים, כסאות בר מסתובבים, כסאות בר ללא משענת גב, כסאות בר המשלבים בתוכם משענת גב נמוכה, כסאות בר מרופדים ועוד.

כיצד לבחור כסא לבר בצורה נכונה?

בחירת כסא בר חייבת להיעשות בהתאם לסוג ואופי הכסא המועדף עליכם ביותר ובהתאם לנוחות הישיבה על גביו. כפועל יוצא מכך, כסאות בר, בדומה למזרני שינה, מומלץ לרכוש אך ורק לאחר שהתנסיתם באופן פיזי בישיבה ממושכת על גביו וזאת על מנת לבחון את התאמת שטח הישיבה בכסא למבנה גופכם.

כמו כן, חשוב לבחון את צרכי הישיבה שלכם על הכיסא, האם מדובר בכסאות העתידים לשרת אתכם ברמה היומיומית (במקרים אלו מומלץ לרכוש כסאות בר מרופדים) או האם מדובר בכסאות עליהם תשבו רק במקרים מסוימים (במקרים אלו מומלץ לרכוש כסאות בר מתקפלים). פרמטר מרכזי נוסף לבחירת כסאות בר חייב להיעשות בהתאם למקום בו אתם עתידים למקם את הכיסאות (מטבח, גינה, מרפסת, בית עסק וכדומה) ובהתאם לגובה הכסא בהתאם לאמצעי הישיבה אותו הוא עתיד לשרת (שולחן, אי מטבח, דלפק אוכל, עמדת אירוח וכדומה). כאשר מדובר בכסאות העתידים להיות ממוקמים בתנאי חוץ (גינות וגני אירועים) אנו ממליצים לכם לרכוש כסאות המיוצרים מאלומיניום או פלסטיק, ניתן לרכוש גם שילוב של עץ ומתכת ושילובים נוספים.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של כסאות בעיצובים כפריים, מודרניים, קלאסיים ועוד המיוצרים מחומרי גלם איכותיים ועמידים, כאשר כסאות הבר השונים מגיעים במגוון רחב של עיצובים מרשימים היכולים להתאים לכל עיצוב חלל בו בחרתם למקם את הכסא שלכם.

לחצו ליצירת קשר והזמנות

נשמח לעמוד לשרותכם

בין לקוחותינו
  • הסושיה
  • תאטרון באר שבע
  • תאטרון הקאמרי
  • רשת אלדו
  • רשת ארקפה
  • רשת בורגרים
  • קוקה קולה
  • חברת אלקטרה
  • גולדה
  • רשת השמן

רשימת המוצרים שלי

הזן פרטים לקבלת הצעת מחיר

שלח חזור