פינות אוכל מעץ


פינות אוכל מעץ הן פינות אוכל קלסיות, שיכולות להעניק לביתכם מראה כפרי ומתאימות לעיצוב בסגנון זה. פינות אוכל מעץ יעניקו לבית תחושה חמימה ומשפחתית יותר, ויכולות אפילו להפוך את הארוחה המשפחתית או אירוח החברים לחוויה של ממש. אם בחרתם בעץ מלא איכותי, בצבע יפה, פינת אוכל מעץ יכולה ממש להיות חלק משמעותי מהעיצוב הכללי של הבית או החלל המשפחתי בו. שילב של מפה מתאימה שתבליט את צבע העץ יכול להפוך את פינת האוכל לאטרקציה העיצובית של הבית ולשוות לבית כולו מראה כפרי צרפתי קלסי מהם. יחד עם זאת, חשוב לציין כי היתרון הגדול ביותר של פינות אוכל מעץ הוא העמידות שלו. פינות אוכל העשויות מעץ מלא יחזיקו למעמד לאורך זמן רב יותר מאשר פינות אוכל העשויות מפלסטיק, זכוכית שבירה, ותחליפי עץ זולים.

קטלוג פינות אוכל מעץ

מחפשים פינת אוכל מעץ ולא יודעים במה לבחור?

חברת Chair2U מקבוצת רהיטי גן נוי מציעה מגוון רחב של דגמי פינות אוכל מעץ בשלל עיצובים ודגמים קיימים. כמו כן, בחברת Chair2u ניתן לבחור פינת אוכל מעץ בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח וכל זאת על מנת להתאים בצורה מושלמת את פינת האוכל לביתכם.

עולם העץ מכיל ידע רב על סוגים שונים של עצים ודרכי הטיפול בהם. לעיתים הלקוח חש מבולבל כאשר הוא נאלץ להחליט על סוג העץ העונה לצרכיו. סוגי העץ שאנו משתמשים בהם הם האיכותיים ביותר,

תוכלו למצוא אצלנו פינות אוכל מעץ מלא, עץ אלון, פורניר אלון, עץ אלון מבוקע ועץ בוק.

עץ מלא זהו עץ שאינו מעובד והוא אינו מכיל תוספות ניכרות, הוא חומר גלם נטול עיבודים ומעיד על צפיפות רבה יותר.

עץ מלא נחשב לאיכותי והוא יכול לספק צרכים ומראה מסוים. עם זאת, לא תמיד זהו סוג העץ שאמור לשרת את מטרתכם ולכן מומלץ להיוועץ עם מומחה בתחום בכדי לבחור את סוג העץ המתאים ביותר עבורכם.

פינות האוכל מעץ של חברת Chair2U הם העמידות והאיכותיות ביותר.

עץ מלא הנחשב לאחד מחומרי הגלם היוקרתיים ביותר בענף הריהוט, משמש בין היתר גם למטרות ייצור פינות אוכל. פינות אוכל מעץ מלא הן למעשה מערכות אירוח המיוצרות מעץ טבעי נטול עיבודים, כאשר צפיפותו של העץ המלא היא זו המקנה לפינת האוכל את היתרונות הרבים הנלווים לכל אחד מאותם מוצרי ריהוט המיוצרים מעץ מלא. בין יתר סוגי העצים המשמשים לייצור פינות אוכל מעץ תוכלו למצוא את עץ האלון, עץ בוק, עץ האלון המבוקע וסוגי עצים נוספים הנכללים בקטגוריית עץ מלא.

פינות אוכל מעץ - כל היתרונות

רכישת פינות אוכל מעץ מאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות מובהקים הקשורים בראש ובראשונה לאיכויות חומר הגלם, כאשר כל פינת אוכל מעץ מלא מבטיחה לכם עמידות רבת שנים וזאת בניגוד לפינות אוכל המיוצרות מחומרי גלם אחרים, לרבות, פינות אוכל המיוצרות מתחליפי עץ זולים.

בנוסף, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של סוגי פינות אוכל מעץ הכולל בין היתר: פינות אוכל מלבניות, פינות אוכל מרובות ופינות אוכל עגולות, כאשר לכל דגם צורני של פינת האוכל תוכלו למצוא מספר סגנונות עיצוב היכולים להתאים לעיצוב הכללי של החלל בו תהיו מעוניינים למקום את פינת האוכל. כמו כן, חשוב לציין שפינות האוכל המיוצרות מעץ טבעי ומלא הן ברוב המקרים פינות אוכל נפתחות המשלבות בתוכן מנגנוני פתיחה קלים ונוחים לפתיחה וסגירה של שולחן האוכל במידת הצורך.

צרו קשר עם חברתנו עוד היום ותוכלו ליהנות מפינת אוכל יפיפייה מעץ תוך זמן קצר.

ראו גם: כסאות ברכסאות לפינת אוכל

בין לקוחותינו
  • כיסאות בר עבור מסעדה הסושיה
  • כסאות עבור תאטרון באר שבע
  • כסאות מעוצבים עבור תאטרון הקאמרי
  • כסאות בהתאמה אישית לרשת אלדו
  • כסאות לפינת אוכל רשת ארקפה
  • כסאות בר לרשת בורגרים
  • כסאות עבור רשת קוקה קולה
  • כסאות מעוצבים חברת אלקטרה
  • כסאת בר גולדה
  • כסאות לרשת השמן

רשימת המוצרים שלי

הזן פרטים לקבלת הצעת מחיר

שלח חזור